Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Hudební skupina ROMANTICA

O nás

SKUPINU ROMANTICA BAND ZALOŽIL V ROCE  2005 PO NÁVRATU ZE ZAHRANIČNÍHO ANGAŽMÁ PROSTĚJOVSKÝ MUZIKANT,ZPĚVÁK, TEXTAŘ A KONFERENCIÉR ROMAN P.DOLEŽEL JAKO  SOUBOR PROFESIONÁLNÍCH HUDEBNÍKŮ ŘÍDÍCÍCH SE PLNĚ MOTTEM KAPELY :"HRÁT NÁS BAVÍ". V SOUČASNOSTI SE OBSAZENÍ KAPELY USTÁLILO NA PODOBU TRIA-DVA ZPÍVAJÍCÍ MULTIINSTRUMENTALISTÉ A ZPĚVAČKA. TOTO TŘÍČLENNÉ ZÁKLADNÍ OBSAZENÍ JE MOŽNÉ PODLE POVAHY AKCE A DOMLUVY S POŘADATELI ROŠÍŘIT AŽ NA PĚTIČLENNOU SESTAVU, VHODNOU NAPŘÍKLAD NA MĚSTSKÉ, STUŽKOVACÍ , ŠKOLNÍ A JINÉ REPREZENTAČNÍ PLESY A AKCE.

HUDEBNÍ PRAXI JSME ZÍSKALI NA MNOHA DOMÁCÍCH I ZAHRANIČNÍCH PODIÍCH S KAPELAMI  RŮZNÝCH STYLŮ -OD ROCKU, POPU A JAZZU AŽ PO FOLK, FOLKLOR A DECHOVKU.

UNIVERZÁLNOST REPERTOÁRU A JEHO VELKÁ ŠÍŘE JE PRO NÁS PRVOŘADÁ, STEJNĚ JAKO SPOKOJENOST OBJEDNAVATELŮ A POŘADATELŮ HUDEBNÍCH PRODUKCÍ.

SNAŽÍME SE BÝT MULTIŽÁNROVOU HUDBOU PRO VŠECHNY GENERACE.

SAMOZŘEJMOSTÍ JE KONFERENCE PROGRAMŮ V ANGLIČTINĚ A NĚMČINĚ, STEJNĚ JAKO HUDEBNÍ PROGRAM V TĚCHTO JAZYCÍCH.

ZAJISTÍME TEDY NA VAŠE PŘÁNÍ HUDEBNÍ PRODUKCI NA PLESECH,SVATBÁCH,OSLAVÁCH,NAROZENINOVÝCH A FIREMNÍCH PARTY A VEČÍRCÍCH, INSTRUMENTÁLNÍ POSLECHOVOU HUDBU K JÍDLU-DINNER MUSIC.

NA SVATBÁCH PO DOMLUVĚ ZAJISTÍME I SOUTĚŽE,ANIMACI A KARAOKE SHOW.

VÝZNAMNÝM DOPLNKEM HUDEBNÍ NABÍDKY KAPELY ROMANTICA BAND JE I POŘAD PRO STARŠÍ POSLUCHAČE S NÁZVEM "TVÉ VLASY KVETOU  MAMINKO ".

SPOLUPRACUJEME TÉŽ S VÝZNAMNÝMI UMĚLECKÝMI AGENTURAMI ,KTERÉ ZAJISTÍ NA VAŠI AKCI JAKÉHOKOLI TOP UMĚLCE Z ČESKÉ SCÉNY.

VAŠE PŘÁNÍ A POŽADAVKY JSOU PRO NÁS PRIORITOU, DOTAZY A PŘÁNÍ RÁDI KDYKOLI  ZODPOVÍME .

TOPlist